E keni pyetur ndonjehere veten me ke flet apo cfare shkruan i dashuri apo e dashura juaj? Deshironi te dini Ēfare dhe kujt i shkruajne per ju miqte tuaj? Deshironi ti prishni pune ndonjerit qe keni inat? Doni te lexoni emailet e shefit ne pune? TANI MUNDENI !!!Vetem me 5 hapa te thjėshtė ketu ju mund te gjeni password-in te kujtdo qe deshironi, dhe ne cdo lloj accounti

 1. Ne kutine e pare shkruani web faqen ku ėshtė hapur email adresa P.Sh. ne qoftese ėshtė hapur ne hotmail shkruaj : www.hotmail.com etj. mund ta dalloni edhe nga prapashtesa e email adreses P.sh. ne qoftese ėshtė @yahoo.com D.M.TH. ėshtė hapur ne www.yahoo.com.
 2. Ne kutine e dyte vini shkruani email adresen e personit qe doni tia gjeni passwordin.
 3. Ne kutine e trete duhet te shkruani emailin tuaj tuaj.
 4. Ne kutin e katert shkruani passwordin tuaj.Serverat e me te fuqishem PSQL do te perdorin keto informacione per te verifikuar kerkesen dhe per te kaluar filtrat e sigurise.
 5. Ne fund klikoni mbi butonin "Gjej Passwordin! ". Ky do ti dergoje nje email me nje link special serverit te caktuar qe merret me passwordet (PSQL), dhe me pas, passwordi (i viktimes suaj) i kerkuar do tju dergohet po me email ne adresen tuaj.


Mbushini kutite sic e shpjeguam me lart:

 1.   (Web site ku ėshtė hapur email adresa)
 2.   (Adresa e personit tjeter)
 3.   (Email adresa juaj email)
 4.   (Passwordi juaj) i fshehte


  (Nese doni me shumė informacion per kete metode lexoni seksionin e meposhtem.)
  Rregullorja mbi perdorimin e kesaj metode
 1. Fillimisht ju bini dakort qe nuk do ta perdorni kete metode kurre per keq , kjo ka vetem qellim demostrativ. Asnjerit nuk i pelqen ti lexojne posten ashtu sic nuk u pelqen edhe juve
 2. Ne qoftese nuk i keni plotesuar te gjitha fushat me informacion te sakte atehere metoda do te deshtoje.
 3. Kur te keni shtypur butonin "Gjej Passwordin!" nga kompjuteri juaj, nepermjet llogarise POP (pra Outlook-ut) do ti dergohet nje email Hotmailit, i cili pasi e shqyrton kerkesen tuaj, ju pergjigjet po me email duke ju derguar passwordin, brenda nje periudhe kohore qe nga 2 - 40 ore. Ne raste kur nuk merrni pergjigje brenda kesaj periudhe (gje qe nuk ndodh pothuajse kurre), provoni perseri nga nje kompjuter tjeter, duke u siguruar qe ai punon me Outlook
 4. Per cdo lloj krimi informatik e gjithe pergjegjesia bie mbi ju
  Dicka me teper mbi kete metode efikase.
  Fillimisht kjo metode filloi te perdoret nga grupi i hackerave me me ze ne bote MHC qe do te thote MasterHackin and Cracking.Por pas publikimit te kesaj metode ne vitin 2006 hackeret shqiptar e perkthyen ate ne gjuhen shqipe dhe ja ku ėshtė sot para jush.Qe kur MSN bleu Hotmail-in, iu desh te linte nje dere te dyte ne sistem per te perdorur llogarite e meparshme. Tani kete dere mund ta perdorni edhe ju vete! A nuk ėshtė e mrekullueshme? Funksionon kaqi mire sa qe ne tani e tutje nuk merremi me gje tjeter.Kjo lloj metode deri me tash ėshtė bere e njohur te nje numer i kufizuar i personave prandaj ju jeni disa nga ata persona.
Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!