Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Lajme Flash

10.02.2009

Usb 32 GB
Verbatim ka zgjeruar ofertėn e vet tė USB-ve duke i shtuar edhe dy shkopinj me kapacitet prej 32 GB.

lexo mė shumė ...

28.01.2009

Hacker
Hackeret me te njohur ne gjith historin e zhvillimit te Kompjuterave .

lexo mė shumė ...

Reklam


Lajme FLash

Verbatim ka zgjeruar ofertėn e vet tė USB-ve duke i shtuar edhe dy shkopinj me kapacitet prej 32 GB: modelin Executive me shpejtėsi tė mėdha tė leximit dhe shkrimit dhe modelin Mini Swivel me kapak rrotullues.

Duke marrė parasysh se kapaciteti i kėtyre pajisjeve ėshtė i barabartė me kapacitetin e 45 CD-ve, ato janė ideale pėr tė gjithė pėrdoruesit tė cilėt udhėtojnė dhe kanė nevojė qė me veti tė bart sasi tė mėdha tė dhėnave.

Store 'n' Go Executive dhe Mini Swivel tanimė janė nė dispozicion nė treg, me ēmim prej 81 pėr modelin e parė dhe 77 eurosh pėr tė dytin.