Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Lajme Flash

10.02.2009

Usb 32 GB
Verbatim ka zgjeruar ofertėn e vet tė USB-ve duke i shtuar edhe dy shkopinj me kapacitet prej 32 GB.

lexo mė shumė ...

28.01.2009

Hacker
Hackeret me te njohur ne gjith historin e zhvillimit te Kompjuterave .

lexo mė shumė ...

Reklam


Deshiron te dish dicka me shum per mua !?

Nėse jeni tė interesuar pėr diēka mė tepėr nė lidhje me tekologjinė, nėse ju interesojnė se sa pėrparon teknologjia atėherė vizitoni kėtė websit dhe eksploroni nė tė gjėra qė kanė shumė pak kohė qė janė hedhur nė treg.

Nėse ju nevojitet ndonjė program qė ka dal kohėt e fundit ose jeni tė interesuar pėr diēka mė tepėr nė programim mė kontaktoni ketu!

You can view my other 'open source' template designs here.

Leotrin Elmazi

Diēka mė tepėr pėr mua !

Vendlindja :

Strugė - f.Kalisht

Ditėlindja :

13.12.1989

email :

leo_leotrim@hotmail.com

Shkolla :

Fillore 4-vjeēare : ''Vllezėrit Milladinov'' - Kalishtė
Fillore 8-vjeēare : ''Vllezėrit Milladinov'' - Strugė


Gjimnaz : 2 vitet e para shkolla quhej ''Niko Nestor'' dhe mė pas ''dr.Ibrahim Temo'' - Strugė
Drejtimi : Pėrgjithshėm
Studimet : ''Univerziteti i Evropės Jug Lindore'' - Tetovė
Drejtimi : Shkenca Kompjuterike

Kengetaret/Grupet e preferuar :

  • Michael Buble
  • Nrg Band
  • Opeth

Filmat/Librat e preferuar :

  • Goodfather
  • Historia e Mafias - Didė Gular

Imazhet e Preferuara

Disa Fotografi

foto e preferuarfoto e preferuar